020 8590 2245

Ms J පෙළ Hamill (ප්රධාන ගුරුවරයා)
45-65 මොරේගේ පටුමග, නිව්බරි පාර්ක්
Ilford, IG2 FP7

පාසල් ව්යුහය

Ms ජොඈන් Hamill ප්රධාන ගුරුවරයා
ඩග්ලස් මහතා (විද්යා) නියෝජ්ය Headteacher - විෂයමාලා
mr ස්මිත් නියෝජ්ය Headteacher - ප්රමිති / කාර්ය සාධනය
Ms Aishling Duggan සහකාර Headteacher - KS4 ප්රගති & පාසල් දත්ත
මැනිං මහතා (PE) සහකාර Headteacher - ශිෂ්ය ජයග්රහණ
මහත්මිය ඇය (විද්යා) සහකාර Headteacher - KS3 & ප්රාථමික ආන්තරික
Ms Caluda (ඉතිහාසය) සහකාර Headteacher - KS5 & IAG
ms ඇවන්ට් ව්යාපාර කළමනාකරු
මහත්මිය Cutmore මෙම Headteacher කිරීමට පී.ඒ.

Ms Allum කලාව හා ඡායාරූප
ms Juttla ව්යාපාර අධ්යයන සහ ආර්ථික
මහත්මිය ස්මිත් පුරවැසිභාවය සහ PHSE
Ms Davda පරිගණක විද්යාව & එය
ms Duggan නිර්මාණය හා තාක්ෂණය
Ms Choudhury ඉංග්රීසි
අහමඩ් මහතා මානව ශාස්ත්ර (භූගෝල විද්යාව)
Ms සංඝ මානව ශාස්ත්ර (ඉතිහාසය & දේශපාලනය) & සමාජ විද්යාව
mr රෂීඩ් ගණිතය
Pattison මහතා නූතන භාෂා
Assegai මහතා රංග කලා, මාධ්ය & චිත්රපට
Ms පෙට්රි ශාරීරික අධ්යාපනය
Ms Essibrah-Rockson විද්යා
Ms Thaker බණ්ඩා ප්රධානී

 

ms හැරිස් ව්යවහාරික විද්යා
මහත්මිය Desi ජීව විද්යා
ආචාර්ය යූ අල්ලි රසායන විද්යාව
Ms පෙළ Burcombe (වැඩ බලන) නාට්ය
මහතා එස් බාන්ස් ආර්ථික විද්යාව
Ms පෙළ ඩග්ලස් ආහාර තාක්ෂණය
Ms ජෝන් ජේ ග්රැෆික් / නිෂ්පාදන නිර්මාණ
Ms එච් Hanlon සෞඛ්ය & විශේෂාංග
මහත්මිය එස් බ්රයන් සංගීතය
මහතා එස් අසීස් භෞතික විද්යාව
Ms ඒ ඛටුන් ආගමික අධ්යාපන
Ms ඊ Gonda සමාජ විද්යාව

 

මහත්මිය Corton (PHSE සහ පුරවැසිභාවය) වසර ප්රධානී 7
Ms ෙකන්ඩල් වසර 7 කෙටිකතා සහකාර
මහතා ඩී ෆ්ලෙචර් වසර ප්රධානී 8
ms මිචෙල් වසර 8 කෙටිකතා සහකාර
හරිත මහතා (PE) වසර ප්රධානී 9
ms Bellingham වසර 9 කෙටිකතා සහකාර
Webber මහතා (ඉතිහාසය) වසර ප්රධානී 10
මහත්මිය Gibbard වසර 10 කෙටිකතා සහකාර
මිස් පීටර්ස් (භාෂා) වසර ප්රධානී 11
මහත්මිය Scanlan වසර 11 කෙටිකතා සහකාර
mr ෆුලර් වසර ප්රධානී 12
මහත්මිය රිචඩ්සන් (මනෝ විද්යාව) වසර ප්රධානී 13
මහත්මිය Sumray හයවන ආකෘතිය ලේකම්
Ms ප්රෙස්ටන් හයවන පත්රය ඇතුළත් සම්බන්ධීකාරක

වසර ටියුටර් කාමරය
7එන් Ms එස් බ්රයන් / ms ඒ ෂයින් ඒ 6
7හා Ms J ටැංග් B3 ආකෘති පත්රය
7තුළ Ms ඒ ලිවිංස්ටන් / ms ටී Nessa C9
7බී Ms J Purton / ms එම් Choudhury C8
7දී Mr එස් බරෝස් A25
7ආර් Ms එස් තාරික් F22
7හා Mr එස් Golding / මහත්මිය එම් Allum E12
7පී Ms එස් Bhabra / මහතා J Nsubuga E7
7මම Z Lethbridge / මහත්මිය එම් පිටුව මහත්මිය C15
7උසස් පෙළ Mr එෆ් Sanz Ojero D12
8එන් Ms කේ Tolson F5
8හා මහතා ඩබ් ස්ටොක්වෙල් A1
8තුළ Mr එෆ් ඉක්බාල් A24
8බී Ms V පැටර්සන් C2
8දී Ms එච් Juttla F15
8ආර් Mr J ඒගාර් D16
8හා Mr එස් සුමල් / mr J Nsubuga සී 4 වර්ගයේ අධි බලැති
8පී Mr පෙළ ස්මිත් / මහත්මිය එච් Thaker C6
8මම ඒ ලී / mr එම් ක්වින් mr D15
8උසස් පෙළ Mr ආර් ජෝශප් B1
9එන් Ms පෙළ පෙට්රි D11
9හා Ms J විලියම්ස් / ms එස් ෂයික් C3
9තුළ Ms ජී Bianchi / ms ඩී හැරිස් E2
9බී Ms එෆ් ෆොක්ස් D8
9දී Mr W සයෙඩ් බී 6
9ආර් Ms J හේස් C10
9හා Ms එස් ඇන්ඩෲස් / ms ආර් Mellies A29
9පී Mr යූ ඉක්බාල් A27
9මම මහතා ඩී කොහෙන් B10
9උසස් පෙළ Ms ඩී ෆ්රීමන් / ms එච් Abbasi D5
10එන් මහතා මට Panesar C16
10හා මහතා ජේ ඇලිසන් A28
10තුළ මහතා එස් අසීස් බී 2
10බී Mr එම් හුසේන් C13
10දී Ms ජේ Osima C11
10ආර් එච් Amegadzie C12
10හා Ms එච් මැක්ඩොනල්ඩ් D6
10පී මහත්මිය එස් පිල්ලේ C1
11එන් Ms ඒ බාබර් / ms එම් Jameela C14
11හා මහත්මිය එස් අලි D4
11තුළ Ms පෙළ Burcombe F4
11බී මහතා එස් චැප්මන් B8
11දී Ms ඊ Lethbridge C7
11ආර් Ms ඊ Gonda F12
11හා එම් රෂීඩ් / මහත්මිය Y Rockson mr B4
11පී මහතා ඩී ඔලිවර් E3
6වන ආකෘති පත්ර ටියුටර් කාමරය
12එන් මහත්මිය එස් ෆ්රේසර් D9
12හා Ms පී බේලි / K ලෙස්ටර් මහතා F17
12තුළ Ms එච් ඇන්ඩර්සන් A30
12බී Ms ඒ ඛටුන් / ms මම ලැන්කැස්ටර් D10
12දී Mr එස් බාන්ස් / කේ Laing F18
12ආර් Mr එෆ් අහමඩ් / mr පී Assegai D7 න්
12හා Ms පෙළ Willson F24
12පී මිස් එස් ගේබ්රියෙල් B7
13එන් Desi / ආචාර්ය ඒ අල්ලි ඇ MS F21
13හා Ms A Wild / මහතා එන් Pattison D13
13තුළ Ms J Gjoni / ms එම් Roffey E6
13බී Ms පෙළ ස්මිත් / ms එන් කොහෙන් E11
13දී Ms ආර් සංඝ / මහතා උසස් පෙළ McDonnell D2
13ආර් Ms කේ Fenn / ms එච් Hanlon F14
13හා Ms පෙළ Davda / ටී පටෙල් ms F19
13පී මහතා ඒ Bissett A31

මහත්මිය. මල් Makwana මාපිය
මහතා. Farid අහමඩ් මාපිය
මහතා. කීත් ගාඩ්නර් පළාත් පාලන
මහතා. ෆිල් Lupton (පාලක සභාපති) සම-එළෙස බඳවා
මහතා. ටෙරී Lashley සම-එළෙස බඳවා
මහතා. mohamed Omer (උප සභාපති) සම-එළෙස බඳවා
මහතා. ඇලන් ඩ්රේක් සම-එළෙස බඳවා
මෙනෙවිය. මොනිකා Scanlan සම-එළෙස බඳවා
මහතා. අහමඩ් කරන්නේ මාණ්ඩලික

 

පාලක පුටුව - Mr පී Lupton 19.06.17 - 18.06.18
පාලක උප සභාපති - Mr එම් Omer 19.06.17 - 18.06.18

හිස ගුරු ආණ්ඩුකාර - Ms J Hamill

පළාත් පාලන ආණ්ඩුකාර - කේ ගාඩ්නර් 04.04.17 - 03.04.21

සම-තීරණය ආණ්ඩුකාරවරුන්:-

ටී Lashley mr 22.06.15 - 21.06.19
Ms එම් Scanlan 22.06.15 - 21.06.19
Mr පී Lupton 22.06.15 - 21.06.19
Mr එම් Omer 22.06.15 - 21.06.19
Mr ඒ ඩ්රේක් 22.06.15 - 21.06.19
Mr J Tyne 28.09.15 - 27.09.19
උසස් පෙළ ගිලිසන්හට මහත්මිය 08.10.17 - 08.10.21

 

මව් ආණ්ඩුකාරවරුන්:-

මහතා එෆ් අහමඩ් 01.02.17 - 31.01.21
මහත්මිය පී එකතූන් 01.02.17 - 31.01.21

 

කාර්ය මණ්ඩලය ආණ්ඩුකාර - මහතා එෆ් අහමඩ් 11.04.16 - 10.04.20

 

 

 

© 2015 මොරේගේ පාර්ක් උසස් | ගූගල් | වෙබ් අඩවිය විසින් ඩිජිටල් FL1